Vlajka Dominikánská republika Dominikánská republika

Karibské moře

 

 

Cabarete

 

 

 

Menu

 

 

Keramika Blanka

 

 

 

 

Ráj pro windsurfing

 

Východně od Sosúa se nachází letovisko Cabarete. Je zde rozsáhlá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody. Pláž je v rozlehlé zátoce, kde jsou velmi příznivé podmínky pro windsurfing. Každý den před polednem začne od Atlantiku foukat vítr - bríza, která zajišťuje skvělé podmínky pro surfování. Teplota vody je zde stabilní 26 stupňů Celsia po celý rok. Na pláži je bezpočet půjčoven sportovních potřeb a sportovních škol. V Cabarete převažuje obyvatelstvo z Evropy a Severní Ameriky.

 

Pohlednice pláž v Cabarete

Cabarete Bay Palmový háj u moře Palmy a moře

Bríza, která zajišťuje skvělé podmínky pro surfování. Vlny u pobřeží

 

 

 

 

Delfín

Nahoru

 

Agentura V, s.r.o. zprostředkovává prodeje, nákupy a pronájmy nemovitostí a to zejména průmyslové objekty, výrobní prostory a haly, sklady, kanceláře, provozní celky, investiční pozemky, sídla pro firmy, a dalších objektů na základě smluvních ujednání.

 

 

 

 

 

 

 

Právě v nabídce

 

Agentura V, s.r.o. nabízí sklady, skladové a kancelářské prostory k pronájmu, komerční pozemky a další podnikatelské reality k pronájmu i prodeji. Agentura V, s.r.o. nabízí sklady, skladové a kancelářské prostory k pronájmu, komerční pozemky a další podnikatelské reality k pronájmu i prodeji. Agentura V, s.r.o. nabízí sklady, skladové a kancelářské prostory k pronájmu, komerční pozemky a další podnikatelské reality k pronájmu i prodeji. Agentura V, s.r.o. nabízí sklady, skladové a kancelářské prostory k pronájmu, komerční pozemky a další podnikatelské reality k pronájmu i prodeji.