Mallorca, Platja de Palma, hotel HM Gran Fiesta

Hotel HM Gran Fiesta

Něco o hotelu HM Gran Fiesta ležícím na pláži Platja de Palma

Hotel HM Gran Fiesta leží přímo u pobřežní promenády a pozvolné písčité pláže Platja de Palma.

Pokoje jsou klimatizované, vybavené kabelovou TV, chladničkou i trezorem k pronajmutí. V koupelně je fén a toaletní potřeby.

Za mírný obolus jsme měli pokoj s balkonem v 7. patře s výhledem na bazén a hlavně na moře a velkou část pláže. Hned pod hotelem na promenádě je množství obchodů, restaurací, barů. Centrum letoviska ( Kostelní náměstí ) je vzdálené cca 1 km. Do hlavního město Palma de Mallorca je to 11 km. Letiště je vzdálené pouhé 4 km. Transfer z letiště trvá cca 20 min.

V 9 patrech hotelu je 241 pokojů.

Na venkovní terase je poměrně velký sladkovodní bazén a opalovací terasa. Bar, WC, lehátka, posezení. Výhled na moře je odcloněn skleněnou stěnou proti větru.

WiFi byla v celém hotelu za zdarma. Osušky zdarma ( kauce 10 E ). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

V přízemí je přijímající hala s recepcí, salon s barem, krytý bazén a vířivka.

Měli jsme stravování formou polopenze. Je možné přiobjednání All inclusive, ale proč? K bohaté snídaní můžete vypít nepočítané množství slušného šumivého vína, přes den si dáte pár pivek San Miguel na žízeň ( v obchodě cca 1 E, v plážovém občerstvení Balneario cca 4,2 E ) a v 18,30 hod. je večeře.

Největší atrakcí hotelu byla pro nás terasa v 10.patře ( na střeše ). Jde zde bazén hluboký 96 cm, s rozměry odhadem 8 x 10 m, lehátka, slunečníky, bar. A hlavně výhled na moře a celou Platja de Palma je uchvacující ve dne i v noci.

 

 

Upoutávka - Ručně modelovaná keramika Blanka

Ukázka z díla

Kontakt na autora ( opiště text ) jv@aktualita.cz

Odkaz na hlaní stránku